Як встановити зарядну станцію без збільшення навантаження на електромережу

 

В Україні презентували рішення, яке дозволяє заряджати електромобілі на парковках багатоквартирних будинків без необхідності підведеня додаткової потужності.

Рішення ґрунтується на балансуванні навантаження на зарядних станціях. При цьому зарядні станції використовують надлишкову потужність, яка тимчасово не використовується іншими споживачами. Навантаження на існуючі електромережі залишається незмінним. Така можливість з'являється за рахунок більш ефективного використання вже підведеної до багатоквартирного будинку потужності.

Розробкою рішення займалися український дистриб'ютор зарядних станцій для електромобілів - Ergon-Electric і український розробник програмного забезпечення для управління зарядними станціями Charging123.

Балансування здійснюється за допомогою інтелектуальної електронної системи, до складу якої входять аналізатори параметрів електромережі. В процесі роботи спеціальне програмне забезпечення постійно аналізує потужність, споживану побутовими приладами і потужність, необхідну для зарядки підключених електромобілів. При зміні потужності, споживаної побутовими приладами, автоматично змінюється потужність заряду електромобілів. Обов'язковою умовою такого рішення є наявність «розумної» зарядної станції, яка підключається по протоколу OCPP до програмного забезпечення Charging123.

 

Балансування навантаження служить для:

  • Організації зарядки електромобілів в житлових комплексах і парковках, де забудовники не передбачили або свідомо не захотіли виділяти потужність для зарядки електромобілів.
  • Здешевлення установки зарядних станцій в місцях, де підведення додаткової потужності обходиться дорого.
  • Підключення декількох зарядних станцій до однієї лінії живлення.

«Ми впевнені, що наявність такого рішення збільшить об’єми продаж електромобілів за рахунок мешканців багатоповерхових будинків, які раніше навіть не замислювалися над придбанням. Варто також відзначити, що реалізація таких проектів призведе і до зростання кількості локальних операторів, за рахунок компаній, які побачать в цьому власну вигоду і не будуть себе обмежувати послугами з утримання будинків та прибудинкової території», - пояснює керівник компанії ERGON-ELECTRIC LTD Сергій Шкурапет.

«Всім бажаючим спробувати себе в ролі оператора ми з радістю надамо на певний період часу власний кабінет з доступом до системи управління, моніторингу, статистики і монетизації електрозарядних станцій», - додав Василь Сташук - засновник компанії Charging123.

Рішення з балансуванням навантаження успішно впроваджено в бізнес-центрі «Наука». Орендарі БЦ використовують зарядні станції на парковці для зарядки своїх електромобілів, при цьому доступна для зарядки потужність розподіляється між автомобілями, які заряджаються, з урахуванням доступною для станцій потужності.

Використання «розумної» зарядної інфраструктури дозволяє підвищити ефективність використання мереж електропостачання, зменшити загальну вартість реалізації проектів, і, в кінцевому підсумку, збільшити віддачу від вкладень в інфраструктуру.

 

Последнее изменение Пятница, 01 Февраль 2019 20:41

О Компании

  • Компания ERGON-ELECTRIC

    Компания «ERGON-ELECTRIC» – это прямые поставки от производителя и собственные складские запасы, которые нам помогут обеспечить полное сервисное, гарантийное и послегарантийное обслуживание поставляемого оборудования на рынок Украины.

     

ООО «ЭРГОН-ЭЛЕКТРИК»

03142, Украина, г. Киев,
ул. Академика Кржижановского 4, офис 504.,
тел. / факс +38 (044) 394 - 54 - 04

Будьте в курсе событий!

Подпишитесь на новости компании!