Smart charging technology - що це за технологія і як вона працює?

Smart Charging – це універсальний термін, який визначає всі інтелектуальні функції в розумних зарядних станціях, які оптимізують інфраструктуру для процесу зарядки, створюючи на розподіляючи виділену потужність ефективним та гнучким способом. За допомогою Smart Charging Ви не лише зменшите свої затрати, але і отримаєте максимальний ефект від ваших зарядних станцій маючи обмежену потужності.

Балансування навантаження.

Балансування навантаження або, іншими словами, розподіл потужності означає, що зарядна станція автоматично розподіляє доступну потужність на транспортні засоби, які заряджаються одночасно. Зарядний пристрій аналізує доступну потужність, яку споживають електромобілі. В подальшому інтелектуальна електроніка розподіляє потужність в залежності від максимальної ємності з’єднання.

Це незамінна функція зарядних станцій для тих, хто керує зарядною станцією з двома  розетками/розємами  або декількома зарядними станціями в одному місці. Класична схема балансування навантаження розподіляє доступну потужність пропорційно по усім активним зарядним станціям. Це дозволяє Вам заряджати декілька електромобілів із мінімальною потужністю, і як наслідок, заощаджувати інвестиції.

Існує декілька видів балансування навантаження.

Integrated Load Balancing / Інтегроване балансування навантаження.

Наприклад на Вашу зарядну станцію виділено максимум 32 А (3 фази 22 кВт). На паркомісце Ви встановили зарядну станцію ALFEN ICU EVE з двома розетками MENNEKENS по 22 кВт (32А) кожна. Коли перший електромобіль стає на зарядку, то він може заряджатися з максимальною потужністю 22 кВт (32А). Як тільки ви ставите на зарядку другий автомобіль, то потужність, яка у Вас є, буде розподілена пропорційно поміж цими двома автомобілями або, точніше, між розетками 2х11кВт. Обидва електромобілі тепер будуть заряджатися на 16 А (11 кВт).

 

Static Load Balancing / Статичне балансування навантаження.

Під час статичного балансування навантаження виділяється загальна потужність на зарядки і вона є фіксованою для усіх зарядних станцій. Розподіляється вона порівну між декількома активними зарядними станціями. Ви самі можете обирати, скільки зарядних станцій Ви хочете інтегрувати у Вашу систему.

 

 

Dynamic Load Balancing / Динамічне балансування навантаження.

Загальна потужність, яка може бути доступна для зарядних станцій, динамічно регулюється з урахуванням поточного споживання електроенергії по всьому будинку і розподіляється порівну між зарядними станціями. Як тільки Ви досягаєте максимального пікового навантаження, то потужність зарядки автоматично знижується. Таким чином Ви можете згладжувати пікові навантаження при цьому не відмовляючи собі в зарядці.

 

Prioritised Load Balancing /Пріоритетне балансування навантаження.

Під час пріоритетного балансування навантаження електромобілі заряджаються у відповідності з їх графіком та виділеною пріоритетною потужністю для визначення зарядки. При цьому споживання будинку також береться до уваги.

 

 

 

Последнее изменение Вторник, 27 Февраль 2018 20:06

О Компании

  • Компания ERGON-ELECTRIC

    Компания «ERGON-ELECTRIC» – это прямые поставки от производителя и собственные складские запасы, которые нам помогут обеспечить полное сервисное, гарантийное и послегарантийное обслуживание поставляемого оборудования на рынок Украины.

     

ООО «ЭРГОН-ЭЛЕКТРИК»

03142, Украина, г. Киев,
ул. Академика Кржижановского 4, офис 504.,
тел. / факс +38 (044) 394 - 54 - 04

Будьте в курсе событий!

Подпишитесь на новости компании!