RED FORUM – форум житлової та комерційної нерухомості

Нещодавно у київському концерт-холі “Оазис” (вул. Липківского, 1А, РК “Ультрамарин”) пройшов масштабний форум житлової та комерційної нерухомості- Residential Development Forum.

В цьому році  RED Forum зібрав під одним дахом представників найбільших девелоперів Киева та регіонів таких як KAN Developement, BUD Development, УКРБУД, Ріверсайд Девелопмент, UDP, Taryan Group, Royal House і т.д.

На форумі розглядалися питання відносно того, як буде розвиватися сегмент нерухомості в умовах перенасиченого ринку, які стратегії необхідно обрати компаніям, щоб залишитися на ринку.

Були зачеплені теми інноваційних підходів для реалізації об’єктів нерухомості, дослідження цільової аудиторії, нові тренди та віртуальні технології, маркетинг и продаж новобудов з новітньою інфраструктурою.

В програмі форуму можна було ознайомитися не лише з аналітикою, стратегіями та нових трендами продажу, але і особисто протестувати нові розробки та продукти know-how для успішного просування квадратних метрів.

Серед новинок були представлені технології виртуальної реальності, CRM-системи та зарядні станції для електромобілів.

На стенді компанії було вперше представлено новинку, розумну електрозарядну станцію ICU EVE MINI на 22 кВт від нідерландського виробника ALFEN, яка в стандартній комплектації вже має 3G модем, кольоровий LCD дисплей та керується за допомогою OCPP 1.6 .

Окрім цього на експозиції був представлений Supercharger (Суперчарджер), ультрашвидкісна зарядна станція потужністю 350 кВт від португальської компанії EFACEC.

Окрім цього, нашим партнером, компанією VOLT-CARS, булу запропоновані  наступні бізнес-моделі інтеграції зарядних пристроїв в інфраструктуру забудовників:

  • обладнання паркомісця забудовника та продаж останнім уже облаштованого паркомісця – разовий прибуток;
  • облаштування закритого паркінгу декількома розумними зарядними станціями з можливістю подальшого їх викупом – прибуток за весь період експлуатації обладнання;
  • облаштування швидкісною зарядною станцією загальнодоступного паркомісць з можливістю передачі обладнання у лізинг.
Последнее изменение Среда, 13 Декабрь 2017 20:11

О Компании

  • Компания ERGON-ELECTRIC

    Компания «ERGON-ELECTRIC» – это прямые поставки от производителя и собственные складские запасы, которые нам помогут обеспечить полное сервисное, гарантийное и послегарантийное обслуживание поставляемого оборудования на рынок Украины.

     

ООО «ЭРГОН-ЭЛЕКТРИК»

03142, Украина, г. Киев,
ул. Академика Кржижановского 4, офис 504.,
тел. / факс +38 (044) 394 - 54 - 04

Будьте в курсе событий!

Подпишитесь на новости компании!