MERSEN компоненти для 1500 V DC.

MERSEN перший, хто запропонував повний перелік силових компонентів для напруги 1500 В DC для електричної безпеки та захисту PV систем.

Єдиним можливим варіантом зменшення витрат на експлуатацію сонячних фотоелектричних станцій та зменшення вартості «фотоелектричного вату» є перехід до напруги 1500 В DC. Це найшвидший варіант зменшення витрат на PV-систему. Підвищення напруги забезпечить економію шляхом зменшення кількості стрінг-боксів, зменшення кількості кабелів в траншеї, і відповідно зменшить витрати на працю.

Сьогодні перехід від 1000 В до 1500 В постійного струму має аналогічні переваги з переходом, що відбувся у минулому. Слід згадати, що до 2013 року більшість фотоелектричних систем у Сполучених Штатах працювали з напругою 600 В DC, тоді як у 2010 році Європа вже мала напругу 1000 В DC. Саме це дозволило знизити вартість генерованої електроенергії в Європі та підштовхнути США до перегляду старих стандартів UL з морально застарілою напругою 600 В DC.

Але виробників компонентів для напругу 1500 В DC не так і багато, оскільки остаточний перехід до нової напруги слід очікувати в 2020 році. Тим часом деякі європейські виробники уже сьогодні готові запропонувати ці компоненти для широкого використання.

Одним із таких перших виробників став на партнер французька компанія MERSEN – провідний спеціаліст у галузі захисту від перенапруги та безпеки електроустановок.

Mersen розширив свою програму HelioProtection® та випустив новий ряд циліндричних запобіжників 10x85mm на 1500В постійного струму для електричного захисту великих фотоелектричних систем.

Разом з запобіжником був випущений тримач запобіжника US15M1HEL серії UltraSafe™ з високим рівнем захисту IP20.  Цей тримач запобіжника розроблений для установки на стандартній мідній шині. Ця перевага позбавляє необхідності використання гребінчастих шин або свердління шини. Це пряма економія затрат, часу при установці їх у електрощиті. Корпус цього тримача виконаний із пластику UL94V0, що забезпечує необхідний показник  займистості. Комбінація запобіжника HP15M gPV з тримачем US15M1HEL забезпечує електричний захист обох систем.

STP T2 40 PV - це серія пристроїв, що забезпечують додатковий захист від перенапруг у фотоелектричних системах, використовуючи оптимізовану динамічну систему відключення, яка не потребує додаткового захисту по силі струму (резервний запобіжник) внаслідок високої його стійкості до короткого замикання. Ці обмежувачі перенапруги підходять для використання у проектах великого масштабу.

Необхідність встановлення резервного запобіжника відсутня. MERSEN розробив оптимізовану систему термічного відключення, яка не вимагає встановлення такого запобіжника.

З цим обмежувачем можлива зворотна установка. Реверсне шасі дає можливість заводити кабель зверху вниз.

Mersen пропонує вимикачі-розєднувачі напругою 1500VDC PV у 3-полюсному та 2х3-полюсному виконанні. Вимикачі Mersen маючи невеликі розміри, працюють швидко, безпечно і надійно. Видиме положення контактів забезпечує їм додатковий рівень захисту при перемиканні.

HelioProtection® - це назва програми рішень, що розроблена спеціально для застосування у сонячній енергетиці. Ця програма включає в себе: запобіжники gPV-класу для захисту ланцюгів кожної паралельної гілки та всієї системи в цілому та їх тримачів, вимикачів DC на постійний струм та пристрої із захисту від перенапруги Surge-Trap®.

Більш детально з інформацією Ви можете ознайомитися за посиланням 

 

Последнее изменение Воскресенье, 03 Декабрь 2017 20:02

О Компании

  • Компания ERGON-ELECTRIC

    Компания «ERGON-ELECTRIC» – это прямые поставки от производителя и собственные складские запасы, которые нам помогут обеспечить полное сервисное, гарантийное и послегарантийное обслуживание поставляемого оборудования на рынок Украины.

     

ООО «ЭРГОН-ЭЛЕКТРИК»

03142, Украина, г. Киев,
ул. Академика Кржижановского 4, офис 504.,
тел. / факс +38 (044) 394 - 54 - 04

Будьте в курсе событий!

Подпишитесь на новости компании!