Компанія ERGON-ELECTRIC LTD хотіла б з гордістю повідомити про успішне проходження оцінки відповідності трансформаторів струму та напруги виробництва IME (Італія) та ESITAS (Туреччина). Для запуску на ринок України вимірювальних трансформаторів струму та напруги IME (напругою до 1,2 кВ) та ESITAS (напругою до 40,5 кВ) наша команда доклала максимум зусиль від етапу подання заявки для проведення оцінки відповідності до отримання сертифікатів перевірки типів.

ERGON-ELECTRIC LTD для комерційного обліку електроенергії пропонує лише трансформатори, які відповідають вимогам Технічного регламенту № 94 від 13 січня 2016 р.

Усі трансформатори IME та ESITAS для комерційного обліку електроенергії перевіряють у лабораторії ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» та супроводжуються наступним пакетом документів:

Актуальність теми про вогнестійкість й пожежну безпеку шинопроводів та токопроводів можна без перебільшення назвати «вічною», адже більшість питань між замовниками й постачальниками даного виду продукції, зазвичай зводиться до безпечності застосування шинопроводів та токопроводів на об’єктах та приймання пожежними службами об’єкту в експлуатацію.

 

В Україні презентували рішення, яке дозволяє заряджати електромобілі на парковках багатоквартирних будинків без необхідності підведеня додаткової потужності.

Рішення ґрунтується на балансуванні навантаження на зарядних станціях. При цьому зарядні станції використовують надлишкову потужність, яка тимчасово не використовується іншими споживачами. Навантаження на існуючі електромережі залишається незмінним. Така можливість з'являється за рахунок більш ефективного використання вже підведеної до багатоквартирного будинку потужності.

Smart Charging – це універсальний термін, який визначає всі інтелектуальні функції в розумних зарядних станціях, які оптимізують інфраструктуру для процесу зарядки, створюючи на розподіляючи виділену потужність ефективним та гнучким способом. За допомогою Smart Charging Ви не лише зменшите свої затрати, але і отримаєте максимальний ефект від ваших зарядних станцій маючи обмежену потужності.

О Компании

  • Компания ERGON-ELECTRIC

    Компания «ERGON-ELECTRIC» – это прямые поставки от производителя и собственные складские запасы, которые нам помогут обеспечить полное сервисное, гарантийное и послегарантийное обслуживание поставляемого оборудования на рынок Украины.

     

ООО «ЭРГОН-ЭЛЕКТРИК»

03142, Украина, г. Киев,
ул. Академика Кржижановского 4, офис 504.,
тел. / факс +38 (044) 394 - 54 - 04

Будьте в курсе событий!

Подпишитесь на новости компании!