Установка зарядок на сети АЗС KLO

Про зарядні станції в мережі АЗС KLO вже стало відомо давно завдяки сервісу plugshare.com. Але мало кому відомо які саме зарядні станції там встановлено та чим мережа KLO відрізняються з поміж інших.

Компания KLO першою серед українських гравців почала впроваджувати альтернативні джерела електроенергії та встановила на своїх АЗС сонячні панелі для забезпечення себе електро- та  теплоенергією.

Проект по встановлення електрозарядних станцій KLO почало втілювати разом з ERGON-ELECTRIC ще у 2016 році. І це крок став логічним продовженням стратегії компанії по енергозбереженню та використанню альтернативних джерел електроенергії.

Установка зарядок на сети АЗС KLOЗ поміж різних запропонованих варіантів KLO зупинилося на «розумних» зарядних станціях виробництва іспанської компанії Circontrol, а саме на моделі WallBox Smart потужністю 7 і 22 кВт з вмонтованими кабелями з роз’ємом Type 2 з можливістю під’єднання перехідника Type 1. Дана модель оснащена комплектом підігріву, RFID-рідером та контролером OCPP для організації зв’язку між зарядними станціями та об’єднання їх в мережу. Другими словами мережа електрозаправок KLO – це перша розумна сертифікована мережа, яка побудована за європейським принципом та згідно євро стандарту, і якій не має аналогів в Україні на сьогодні. Ця мережа може бути як платною, так і безплатною. На кожну зарядну станцію можна встановити індивідуальні тарифи. Оператор має велику гнучкість в управлінні аж до можливості об’єднуватися з іншими мережами, надавати послуги роумінгу, інтегрувати власну програму лояльності та бонусів, розподіл доходів між постачальником електроенергії, оператором та провайдером.

Зарядні пристрої встановлено на тих АЗС KLO де є «Кафе БОРЩ». На наш погляд, це найвдаліше поєднання послуг АЗС на  рітейлу. Поки машина заряджається – клієнт встигне випити чашечку кави або повноцінно пообідати українським борщем. 
Тривалість  зарядки електромобіля залежить від потужності вбудованого інвертора. Наприклад, Tesla Model S достатньо 4 годин, щоб забезпечити собі подальший пробіг на 400 кілометрів. Для інших електромобілів таких як Nissan Leaf необхідно близько 3 годин для повного заряду батареї, якої вистачить на 120-140 км пробігу.

В подальшому мережа АЗС із електрозарядками буде розвиватися відповідно до потреб ринку.

Перелік АЗС KLO, де вже встановлено зарядні пристрої для електромобілів ми можете знайти на сайті  www.klo.ua

Последнее изменение Суббота, 18 Ноябрь 2017 16:04

О Компании

  • Компания ERGON-ELECTRIC

    Компания «ERGON-ELECTRIC» – это прямые поставки от производителя и собственные складские запасы, которые нам помогут обеспечить полное сервисное, гарантийное и послегарантийное обслуживание поставляемого оборудования на рынок Украины.

     

ООО «ЭРГОН-ЭЛЕКТРИК»

03680, Украина, г. Киев,
ул. Академика Кржижановского 4, офис 502.,
тел. / факс +38 (044) 394 - 54 - 04

Будьте в курсе событий!

Подпишитесь на новости компании!