UKRENERGO

НЕК “Укренерго” разом з компанією ERGON-ELECTRIC реалізували спільний проект по облаштуванню внутрішнього паркінгу “Укренерго” електрозарядками для 5 електромобілів Hyundai IONIQ.

Національна енергетична компанія не змогла проігнорувати тренд «електромобільності» і вирішила поповнити свій автопарк електромобілями Hyundai IONIQ, а з часом і повністю перейти на електромобілі.

Електромобілі будуть використовуватися виключно для Києва та області. У разі необхідності кожен з  електромобілів може заряджатися на внутрішньому паркінгу за допомогою зарядних пристроїв E-BASIC потужністю 22 кВт іспанського виробника Circontrol та оригінальних німецьких кабелів MENNEKES.

Як зазначило керівництво компанії, це не останній їхній проект і вже в 2018 році вони планують проект зі встановлення інтелектуальних зарядок V2G для мереж Smart Grid, що будуть керуватимуться протоколом OCPP 2.0.

Последнее изменение Суббота, 18 Ноябрь 2017 16:05

О Компании

  • Компания ERGON-ELECTRIC

    Компания «ERGON-ELECTRIC» – это прямые поставки от производителя и собственные складские запасы, которые нам помогут обеспечить полное сервисное, гарантийное и послегарантийное обслуживание поставляемого оборудования на рынок Украины.

     

ООО «ЭРГОН-ЭЛЕКТРИК»

03680, Украина, г. Киев,
ул. Академика Кржижановского 4, офис 502.,
тел. / факс +38 (044) 394 - 54 - 04

Будьте в курсе событий!

Подпишитесь на новости компании!