Зерносховище LNZ GROUP - ТОВ Агрофірма 'Вікторія'

Агропромислова компанія LNZ Group закінчила будівництво елеваторного комплексу в місті Білопілля Сумської області. За оцінками експертів це найбільший за останні роки інвестиційний проект в області АПК в регіоні.


Крім будівництва елеватора, інвестиційний проект передбачав зведення в Білопіллі залізниці довжиною 1,6 км, газопровід - 1,2 км, а також лінії електропередач з трансформаторною підстанцією потужністю 2,5 МВт.

Недотримання технологій в енергозбереженні може загрожувати компанії чималими збитками. Тому останнім часом агропромислові компанії приділяють велику увагу безперебійності живлення, його передачі та розподілу.  Тому в даному проекті для передачі живлення інвестором було прийнято рішення використати систему магістральних шинопроводів.

Компанія ERGON-ELECTRIC долучилася до реалізації цього проекту та поставила на даний об’єкт магістральний шинопровід ISOLSARRA від виробника Graziadio номінальним струмом 4000А зі ступенем захисту IP66.

Саме завдяки елеватору такої потужності вдасться перевалювати і відвантажувати великі обсяги зерна - 4 тис. т на добу. Також реалізація проекту дозволить зробити виробництво більш продуктивним і незалежним, дасть можливість скоротити терміни жнив, підвищити якість зібраного врожаю і зберегти насіння в кращих умовах.

 

Последнее изменение Суббота, 18 Ноябрь 2017 16:05

О Компании

  • Компания ERGON-ELECTRIC

    Компания «ERGON-ELECTRIC» – это прямые поставки от производителя и собственные складские запасы, которые нам помогут обеспечить полное сервисное, гарантийное и послегарантийное обслуживание поставляемого оборудования на рынок Украины.

     

ООО «ЭРГОН-ЭЛЕКТРИК»

03680, Украина, г. Киев,
ул. Академика Кржижановского 4, офис 502.,
тел. / факс +38 (044) 394 - 54 - 04

Будьте в курсе событий!

Подпишитесь на новости компании!