ТРЦ Kideal (Holding Auchan) на Позняках.

Наш партнер компанія «Франсем» доручив компанії ERGON-ELECTRIC здійснити поставку шинопроводу відкритого типу серії ISOLSBARRA 3200A на ТРЦ Kideal (Ашан). Для нашої компанії ця поставка стала першим відповідальним кроком та поштовхом для подальшої реалізації схожих об’єктів.

Нагадуємо, що група Auchan (Франція) планує в кінці цього року відкрити першу чергу торгівельно-розважального комплексу з назвою Kideal в житловому масиві "Позняки" у Києві на перетині вулиць Здолбунівської, Драгоманова та проспекта Петра Григоренко.

Інфраструктурою цього ТРЦ передбачано реалізацію комплексних соціальних проектів, необхідних для комфортного проживання мешканців. Об’єкти інфраструктури проекту розроблені відповідно до очікувань і потреб жителів цього мікрорайону, яка становить 800 000 чоловік і знаходиться в динамічному розвитку.
Последнее изменение Понедельник, 25 Декабрь 2017 20:24

О Компании

  • Компания ERGON-ELECTRIC

    Компания «ERGON-ELECTRIC» – это прямые поставки от производителя и собственные складские запасы, которые нам помогут обеспечить полное сервисное, гарантийное и послегарантийное обслуживание поставляемого оборудования на рынок Украины.

     

ООО «ЭРГОН-ЭЛЕКТРИК»

03680, Украина, г. Киев,
ул. Академика Кржижановского 4, офис 502.,
тел. / факс +38 (044) 394 - 54 - 04

Будьте в курсе событий!

Подпишитесь на новости компании!